Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Podatek płaci się od kwoty lub wartość pożyczki. W przypadku pożyczki pieniężnej &ndash wartość podatku oblicza się mnożąc kwotę zgodnie z umową przez 7% ( stawka podatku wynosi 7% podstawy opodatkowania ). W przypadku pożyczki rzeczy oznaczonych co do gatunku - bierze się pod uwagę wartość pożyczki określoną w umowie (a nie wartość rynkową). Jeżeli jednak wartość ta odbiegać będzie od wartości rynkowej, będzie to podstawą kwestionowania podstawy opodatkowania.

Umowa pożyczki Trzynastka / Karta Pożyczkowa Trzynastka

Nieruchomość rolną może nabyć jedynie rolnik indywidualny, czyli osoba fizyczna będąca właścicielem, użytkownikiem wieczystym, samoistnym posiadaczem lub dzierżawcą nieruchomości rolnych, których łączna powierzchnia nie przekracza 855 ha, posiadająca kwalifikacje rolnicze oraz co najmniej od 5 lat zamieszkała w gminie, na obszarze której jest położona jedna z nieruchomości rolnych wchodzących w skład gospodarstwa rolnego, przez nią osobiście prowadzonego.

Skutki podatkowe pożyczki udzielonej spółce zagranicznej

Analizę opisanej sytuacji należy przede wszystkim zacząć od zastanowienia się, czy mamy do czynienia z formą darowizny, i wtedy zastosować regulacje z ustawy o podatku od spadków i darowizn, czy są to może tzw. inne źródła określone w ustawie o PIT.

Pożyczka pieniężna a podatek od czynności cywilnoprawnych

Wojtek jest menedżerem w FL Tax. Współpracę z FL Tax rozpoczął w 7567 roku. Głównym obszarem jego działalności jest kompleksowe doradztwo w zakresie podatku VAT oraz CIT. W trakcie swojej kariery uczestniczył w wielu przeglądach podatkowych i projektach optymalizacyjnych, a także doradzał przy kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych i sądowych.

Pożyczki pozabankowe - ranking listopad 2017

– Certyfikat rezydencji, czyli zaświadczenie o tym, gdzie kontrahent ma siedzibę albo mieszka, jest potrzebny, aby zastosować postanowienia umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Można wtedy przyjąć preferencyjną stawkę podatku albo zastosować zwolnienie. Jest tak zarówno przy współpracy z firmami, jak i osobami fizycznymi – tłumaczy adwokat Piotr Świniarski.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu